Klasyczne

architektura wnętrz modulo wrocław stylowe wnętrza projekty wrocław

Nowoczesne

niemieckie meble kuchenne we wrocławiu nowoczesne wnętrza najlepsze projekty wrocław

Garderoba

W każdym domu niezbędna jest przestrzeń, w której przechowujemy ubrania, rzeczy sezonowe, zapasową pościel, torby, walizki i tym podobne przedmioty. Im jest jej więcej, tym korzystniej dla estetyki wnętrz i naszej wygody. Domowe składy nie muszą być ciemnym zakamarkiem, strefą techniczną o zamkniętym charakterze.

Popoularne stają się dobrze zaplanowane i wykończone wnętrza, które łączą funkcje magazynowe z estetyką salonu czy sypialni. Garderobą może być zarówno szafa, jak i niezależne, specjalnie zaprojektowane pomieszczenie. Stosownie do powierzchni jaką Państwo dysponują możemy zaproponować wolnostojące szafy, zagospodarować niewielkie wnęki pod tradycyjne schowki, bądź urządzić odrębne, obszerne pokoje.

Dysponujemy szerokim asortymentem akcesoriów i wyposażenia do szaf. Proponujemy zarówno szafy gotowe, jak i wykonane wg dedykowanego projektu. Stosujemy drewno, fornir, lakier, szkło i metal. Zarówno szafy, jak i garderoby mogą mieć drzwi tradycyjne, przesuwane lub łamane. Każdemu możemy zaoferować indywidualne, niebanalne rozwiązania.

meble włoskie na zamówienie wrocław meble drewniane wynonanie na zamówienie wrocław meble ze szkła producent wrocław garderoba ładne projekty projekty mieszkań na zamówienie
szafy