Klasyczne

Nowoczesne

Jadalnia

Stół to najważniejszy z domowych mebli. Wokół niego toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Ma on zarazem charakter symboliczny, jak i wyjątkowo praktyczny. Jest świadkiem najważniejszych dla domu spraw. Jadalnia podtrzymując tradycję domowego ogniska spełnia szczególną rolę w przestrzeni domowej.

Aranżujemy ją indywidualnie zarówno jako pomieszczenie niezależne, jak i zintegrowane z kuchnią lub salonem. Do jej wyposażenia proponujemy stoły klasyczne i nowoczesne, rozkładane i nierozkładane. Oferujemy wiele wzorów stołów gotowych. Możemy też wykonać stół na zamówienie, na dowolny wymiar z użyciem takich materiałów jak drewno, szkło, metal.

Do kompletu dobieramy krzesła. Szczególnie polecamy produkty renomowanych firm włoskich. Wyróżnia je najlepsza jakość, ergonomia i design. W projekcie uwzględniamy także sugestie co do kolorystyki i charakteru różnorakich dodatków, elementów praktycznych i ozdobnych jak lampy, ceramika, grafiki ścienne i przestrzenne, zegary itp.

meble na zamówienie wrocław dobre projekty apartamentów wyposażenie wnętrz architektura wrocław projektowanie wystroju wnętrz włoskie kuchnie jadalnie projekt
jadalnia