dobry stolarz we wrocławiu dobra stolarnia wrocław

Zapraszamy na konsultacje

Serdecznie zapraszamy na specjalistyczne konsultacje architektoniczne. Możemy spotkać się z Państwem w naszym studio we Wrocławiu przy ul. Stawowej, bezpośrednio w Państwa domu lub na budowie. Odwiedzając Państwa dokonamy pomiarów, zapoznamy się z uwarunkowaniami i otoczeniem. Dzięki temu będziemy mogli w krótkim czasie przedstawić konkretną i ukierunkowaną ofertę ze wstępnym projektem i wizualizacją.

Zarówno dojazd na pomiary, jak i przygotowanie projektu wraz z wizualizacją są całkowicie nieodpłatne i niewiążące.

Bez zwłoki i ryzyka mogą Państwo poznać naszą opinię, propozycję, porozmawiać ze specjalistami i uzyskać poradę. Konsultacje takie są możliwe i wskazane na każdym etapie budowy - nawet przy niewykończonych ścianach, przed położeniem instalacji. Pozwala to na korekty techniczne, jeżeli tego będzie wymagał projekt.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, każda realizacja jest niepowtarzalna i ma swoją specyfikę. Dopasowujemy się do Państwa i staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Priorytetem dla nas jest Państwa zadowolenie nie tylko tuż po zakończonej realizacji, ale w ciągu kolejnych lat użytkowania... do czasu następnego remontu. Szczerze liczymy, że wtedy Państwo odwiedzą ponownie nasze studio. Zapraszamy serdecznie.

meble szklane wrocław