Klasyczne

projektowanie wnętrz meble na zamówienie wrocław wystrój mieszkania

Nowoczesne

projekty kuchni włoskich importer mebli niemieckich

Kuchnia

Kuchnia jest sercem naszego domu. Zapachy z niej pochodzące towarzyszą nam przez cały dzień, a te z dzieciństwa będziemy pamiętać całe życie. Bez względu na wielkość i ilość mieszkańców, musi to być przestrzeń zaprojektowana indywidualnie i optymalnie.

Poza zasadami ergonomii musimy pamiętać o względach estetycznych i jak najlepiej wykorzystać istniejące warunki. Współcześnie bardzo dużo kuchni ma charakter otwartych przestrzeni, połączonych z salonem lub jadalnią. Przenikają się one łącząc niekiedy swe funkcje. Projektujemy je zatem kompleksowo z troską o pełny kontekst.

Przygotujemy Państwu ciekawe rozwiązania funkcjonalne, ustawienie mebli i odpowiedni dobór materiałów z jakich będzie wykonana kuchnia: drewno, fornir, lakier, szkło, laminat. Zaproponujemy także kolory ścian, ciekawe oświetlenie, lampy, tapety, szklane ekrany i inne elementy nadające całości indywidualny styl.

stoły kuchenne wykonanie wrocław niemieckie meble kuchenne aranżacje kuchni projekty ładna stylowa kuchnia projekty kuchnia na zamówienie
projektowanie kuchni włoskich