Klasyczne

wyposażenie salonu stylowe gabinety produkcja projektowanie meble do salonu na zamówienie

Nowoczesne

aranżacje salonów wrocław projektowanie salonów i gabinetów biblioteki meble projekty szafy na wymiar projekty wrocław stoły na zamówienie na wymiar wrocław

Salon

Salon to wizytówka domu. To miejsce relaksu, centrum życia towarzyskiego i rodzinnego, do którego chcemy wracać. Tu spędzamy czas w gronie rodziny, lecz także gościmy przyjaciół, znajomych. Miło jest dostrzec szczere uznanie w ich oczach, gdy czują się w naszym domu dobrze i doceniają nasz dobry gust.

Nie ma jednolitych zasad w komponowaniu tej przestrzeni. Musi to być miejsce bardzo charakterystyczne, nietuzinkowe, ale jednocześnie dobrze dobrane do temperamentów, trybu życia i charakterów właścicieli. Najczęściej staje się uniwersalną strtefą, która pozwala wypocząć, pracować, jaki zorganizować przyjęcie, zachowując przy tym istotną rolę reprezentacyjną.

Do wyposażenia Państwa salonu proponujemy duży wybór ciekawych mebli, których tworzywem jest drewno, kamień, szkło, lakier oraz wypoczynki z przeróżnych materiałów i skóry. Wszystkie te elementy reprezentują najwyższy, nierzadko unikatowy poziom wykonania i estetyki, łącząc harmonijnie piękno z użytecznością.

sekretarzyki na zamówienie oświetlenie salonu lampy produkcja meble do salonu na wymiar salon na zamówienie meble fotele i krzesła projekty
fotele bujane