Klasyczne

drogie meble na zamówienie najlepsze projekty wnętrz na zamówienie wrocław

Nowoczesne

polecana pracownia architektoniczna we wrocławiu najlepszy stolarz we wrocławiu

Sypialnia

Sypialnia to miejsce najbardziej osobiste - azyl prywatności, w którym zamyka się nasz świat w poczuciu bezpieczeństwa i intymności. Tu jesteśmy sobą, tu liczą się przede wszystkim nasze upodobania, nasz gust i nasze samopoczucie. Dla tej przestrzeni musimy szczególnie dobrze rozpoznać Państwa preferencje.

Oddając do Państwa dyspozycji nasze umiejętności, oferujemy również doskonałe meble i materiały wykończeniowe, łącząc piękne formy, faktury, kolory i światła. Proponujemy zarówno sypialnie gotowe, jak i robione na zamówienie. Tworzymy meble drewniane, fornirowane, tapicerowane lub z płyty meblowej. Dostarczamy łóżka, szafki nocne, szafy, komody, półki.

Nie trzeba nikogo przekonywać jak ważnym elementem w domu jest łóżko. Spędzamy w nim blisko połowę życia. Jego forma, jak i wygląd całej sypialni jest więc wyzwaniem szczególnym. Możemy sprostać każdym wymaganiom co do jego kształtu i stylu, dopasowując je zarówno do standardowych wymiarów materaców, jak i pod materace na zamówienie.

kuchnie i wnętrza projekty wykonanie wrocław dobra pracownia architektury wnętrz wrocław indywidualne projekty wnętrz mieszkań wrocław aranżacja kuchni wrocław aranżacje architektoniczne kuchni wnętrz wrocław